PostHeaderIcon Komputerowy kurs języka angielskiego w Bibliotece w Henrykowie

Komputerowy kurs języka angielskiego w Bibliotece w Henrykowie

Filia Biblioteczna w Henrykowie bierze udział w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”, organizowanym przez firmę Funmedia, umożliwiającym osobom dorosłym i młodzieży (uczniom ostatnich klas gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych) bezpłatną naukę języka angielskiego.

Kurs „Angielski123” jest samokształceniowym kursem e-learningowym, czyli komputerowym. Składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry, fotolekcje, filmy czy piosenki. System weryfikuje poprawne wykonanie zadań i pozwala na bieżąco kontrolować postępy w nauce. Nauka trwa ok. roku, zakładając, że kursant będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Uczestnicy kursu mogą korzystać z interaktywnych lekcji języka angielskiego w terminach indywidualnie ustalonych z bibliotekarzem.

Wszystkim użytkownikom kursu życzymy powodzenia w nauce i przyjemnego korzystania z Angielski123.pl

Opracowała: Małgorzata Hermanowicz – bibliotekarz Filii w Henrykowie

angh1angh2