PostHeaderIcon Wizyta WTZ w Bibliotece

W dniu 9 – 10.11.2015 odbyły się w naszej bibliotece zajęcia edukacyjne dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Orneckim Stowarzyszeniu Wspierania Osób Niepełnosprawnych w Ornecie. Uczestnicy zapoznali się z działalnością i strukturą biblioteki, jej zasobami oraz świadczonymi usługami na rzecz środowiska. Dowiedzieli się o zasadach gromadzenia i udostępniania księgozbioru oraz jak można zostać czytelnikiem. Na spotkaniach zaprezentowane zostały regionalia i twórczość  lokalnych poetów. Z zaciekawieniem uczestnicy wysłuchali fragmentów prozy Ewy Ostrowskiej dotyczącej historii naszego miasta. Dziękujemy dyrekcji WTZ za zainteresowanie naszą placówką i dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że uczestnicy warsztatów zgodnie z hasłem „Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam wchodzę” nie będą nas omijać .